FESTIVAL

 

30.07

Omari küün, Naissaar, kell 19.30

KIMMO POHJONEN: SOOLO

Maailmakuulus Soome akordionist ja helilooja Kimmo Pohjonen on muusik, kelle mängustiil ja uute kõlade otsingud teevad temast väga eripärase muusiku. Pohjoneni ürgjõuga looming on kui šamaani rituaal, tema viierealisest akordionist voogab metsik energia. Esitused on varustatud surround-heli ja valgus-show’ga, et anda eriline visuaalne ja heliline kogemus. Soolokavaga on Pohjonen esinenud juba kolmkümmend aastat paljudel nii džässi-, maailmamuusika- kui ka elektroonilise muusika festivalidel kogu maailmas. Eestimaa saartele toob ta kolmel kontserdil kava, mis sisaldab nii varasemaid kui ka täiesti uusi heliteoseid.
 
Naissaare kontserdile saab pileti osta koos meretranspordiga www.sailing.ee lehelt alates 18. märtsist 2022. Ilma transpordita piletid saab otse korraldajalt. Need on mõeldud neile, kel on oma transport olemas. Kirjutage broneeringuteks tikerpuu@msn.com.
Kohapeal müüakse pileteid ainult vabade kohtade olemasolul sularaha eest!
 
LISAINFO NAISSAARE PUBLIKULE (vaata lisaks www.sailing.ee): 
Kui laevad jõuavad Naissaarele, on publikul vastas kastiautod. Saab minna jala (3 km) küüni juurde või autodega. 
Pärast etendust palume kõigil minna tagasi laevani autodega. Palume kannatlikkust, sest tee on konarlik ja autod käivad edasi-tagasi mitu korda. Tagasi sõidetakse, kui kõik publik on laevas! Tallinnasse jõuab laev orienteerivalt enne südaööd.
Kontsert toimub küünis, istekohad on vabad, sisse lastakse u 15 min enne algust. 
Küüni juures on avatud puhvet. Arveldused sularaha eest!
Riietuge vastavalt ilmale!